.
2019
Светот каталог на производи и прибор за професионални фризериThanks
for your vote 👍

X


Biolage
Biolage - MATRIX - Третмани - за нега на коса

Rate this product:


0 click

Biolage
MATRIX - Третмани - за нега на коса


BIOLAGE

Искористување на значаен придонес на науката и на специфични природни состојки, Biolage разви спектар на производи за да направи вашата коса здрава, силна и сјајна.

Biolage HYDRATHERAPIE - сервис хидратација и храна за сува коса и експлоатирани
Хидрантни - за нормално да се исуши косата

хидратантен шампон
Навлажнувачки шампон. Нежно ги чисти и остава косата мека и сјајна.
пакување: шишиња од 250, 500, 1000 мл галон.

Cera ПОПРАВКА- PRO4 - Интензивна
Интензивен третман за керамида -базирани третмани во салонот.
Пакување: 10 ампули.

- Cera ПОПРАВКИ препродажба
Интензивен третман препродажба врз керамида.
Пакување: кутија на 5 цевки.

CONDITIONING мелем
Интензивна балсам за плакнење. Донирајте да се исуши косата хидратација и исхрана се потребни за да ги направи мека, од витално значење и сјајна.
пакување : шише од 250, 500 и 1000 мл.

секојдневие остави во тоник
Спреј лекување без испирање. Detangles и moisturizes косата нежно.
пакување : шише од 400 мл.

Хидра ПЕЧАТ напушти - во крем
Стил крем без испирање Хидра - печат. Додава влага, елиминирање на разлетувањето.
сад: 250 ml шише.

УЛТРА хидрантни - сува коса, густа и бунтовен

УЛТРА хидратантен шампон
Донирајте интензивна хидратација, идеален за многу сува коса.
пакување: шишиња од по 500 и 1000 мл.

УЛТРА хидратантен балсам
Ултра навлажнувачки балсам за плакнење.
пакување:. шишиња 250 и 500 ml

Related

ЗБИРНИ РЕЗУЛТАТИ - влага - MATRIX
Biolage стил и завршувањето систем - MATRIX
Biolage COLORCARETHÉRAPIE - MATRIX
ЗБИРНИ РЕЗУЛТАТИ - Боја ГРИЖА - MATRIX
ЗБИРНИ РЕЗУЛТАТИ - засили - MATRIX
Biolage VOLUMATHÉRAPIE - MATRIX
Biolage SUNSORIALS - MATRIX
Biolage SCALPTHÉRAPIE - MATRIX
Biolage FORTETHÈRAPIE - MATRIX
Исклучителна НАФТА Biolage - MATRIX
Biolage HYDRATHÉRAPIE - MATRIX
Biolage REJUVATHÉRAPIE - MATRIX
Biolage SMOOTHTHÉRAPIE - MATRIX
ЗБИРНИ РЕЗУЛТАТИ - CURL - MATRIX
ЗБИРНИ РЕЗУЛТАТИ - ПОПРАВКИ - MATRIX
ЗБИРНИ РЕЗУЛТАТИ - Тенок - MATRIX
ЗБИРНИ РЕЗУЛТАТИ УЈП SOLUTIONIST - MATRIX
Biolage COLORCARETHÉRAPIE - MATRIX
Biolage деликатна ГРИЖА - MATRIX
Biolage VOLUMATHÉRAPIE - MATRIX
COLOR.SMART - MATRIX
CURL.LIFE - MATRIX
MATRIX ОСНОВИ SOLUTIONIST - MATRIX
ОСНОВИ матрица елегантен изглед - УДАР - MATRIX
ОСНОВИ MATRIX елегантен изглед - MATRIX
ОСНОВИ MATRIX се засили - MATRIX